rss
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od czego zacząć pozycjonowanie?
Autor Wiadomość
Ptaq Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 18
Liczba wątków: 17
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 0
Post: #1
Od czego zacząć pozycjonowanie?
Zaczynając pozycjonowanie nie możemy się spieszyć - by już na wstępnie nie popełniać błędów.
Etapów działań na pewno można by było wyróżnić więcej rozbijając czynności na bardziej szczegółowe i dodając inne mniej istotne, ale by zbytnio nie pogubić się w schemacie działań stworzyłem 4 etapy:

Rozpoznanie rynku - czyli trzeba przeanalizować na jakie słowa warto się pozycjonować. Jest to wbrew pozorom jeden z najważniejszych etapów - jeżeli w nim dobierzemy złe / nieefektywne słowa cała nasza dalsza praca może być nieefektywna bądź całkowicie bezcelowa.

Optymalizacja strony - mając już dobrane odpowiednie / efektywne słowa do pozycjonowania przechodzimy do etapu jakim jest optymalizacja. Jest ona o tyle ważna, że jeżeli będzie niewłaściwa - dalsze pracę będą teoretycznie do wykonania, ale nakłady pracy... i finansowe mogą być wielokrotnie wyższe przy niewłaściwej optymalizacji. Dlatego też warto na ten element poświęcić odopowiednią ilość czasu.

Pozyskiwanie linków - jest to najistotniejsza czynność podczas pozycjonowania. Jednak jak widać trzeba przed przystąpieniem do niej wykonać poprzednie czynności. Samo pozyskiwanie linków jest dość prostą czynnością - jednak należy jej poświęcać dość dużo czasu. Są sposoby które automatyzują ten proces jednak nie z każdego źródła da się pozyskać linka przy pomocy automatów. A najczęsciej te najwarościowsze źródła są zabezpieczone przed automatami.

Analiza efektów i działań - jest to czynność cykliczna polegająca na badaniu na które z zakładanych fraz osiągneliśmy zadawalające efekty oraz jakie podjeliśmy działania. W przypadku pozycjonowania 1-2 stron działania jakie podjęliśmy nie trzeba jakoś szczególnie zapisywać, ale już przy kilkunastu czy kilkudziesięciu stronach warto prowadzić "dziennik działań" dzięki któremu po prostu nie pogubimy się w tym co robimy.

Więcej o pozycjonowaniu: https://www.s90.pl/pozycjonowanie-krok-po-kroku/
----------------------
Polecamy profesjonalne pozycjonowanie stron: http://www.s90.pl , firma z ponad 11 letnim doświadczeniem. Zapraszamy na bloga firmowego.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-02-2019, 01:07 PM przez Ptaq.)
12-15-2012, 04:23 PM
Szukaj Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góry